1. APMOKĖJIMAS MOKĖJIMO KORTELE

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart! Suvedus kortelės duomenis būsite nukreipta į jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas jūsų tapatybės patvirtinimui.

2.  APMOKĖJIMAS PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ

Šiuo metu kudreshov.com už prekes galima atsiskaityti naudojantis Swedbank, SEB, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami MakeCommerce.lt mokėjimų platforma, kurios vykdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.: 12268475), todėl jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui bus perduodama Maksekeskus AS.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  • Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  • Kudreshov.com nukreips jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į kudreshov.com. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę yra neperduodami.

APMOKĖJIMO GRĄŽINIMAS

Sąskaitoje faktūroje nurodyta suma grąžinama per 14 dienų tokiu mokėjimo būdu, kurį pasirinkote užsakydama prekę. Grąžinamos prekės siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.