Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad rinktų informaciją.  

1. Kas yra slapukas? 

2. Slapukų naudojimas šioje svetainėje 

3. Kodėl naudojame slapukus 

4. Mūsų slapukai 

  4.1. Griežtai veikiantys slapukai 

  4.2. Statistiniai slapukai 

  4.3. Suasmeninimo slapukai 

 5. Trečiųjų šalių slapukai 

  5.1. Kokius trečiųjų šalių slapukus naudojame ir kodėl 

  5.2. „Flash“ slapukai 

  5.3. Socialiniai mygtukai 

6. Kaip valdyti slapukus 

7. Patikrinkite, kurią naršyklę naudojate 

  7.1. Asmeniniai kompiuteriai 

  7.2. MAC 

8. Kita informacija, kurią turėtumėte žinoti 

 

1.  Kas yra slapukas? 

Slapukai yra nedideli raidžių ir skaičių failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, mobilųjį telefoną ar kitą rankinį įrenginį, kai pasiekiate tam tikras svetaines. Slapukai leidžia svetainei atpažinti vartotojo įrenginį ir padėti jūsų naršyklei naršyti svetainėje leidžiant automatiškai prisijungti arba prisiminti ankstesnių apsilankymų metu pasirinktus nustatymus (be kitų funkcijų). Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui. Jei norite daugiau sužinoti apie slapukus, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org  

2. Slapukų naudojimas šioje svetainėje 

Slapukai padeda mums suteikti jums gerą patirtį, kai naršote šioje svetainėje ir leidžia jums visapusiškai išnaudoti internetines apsipirkimo galimybes ir personalizuotas funkcijas, esnačias šioje svetainėje. Mes nenaudojame slapukų rinkdami ar įrašydami informaciją, pvz., jūsų vardą, adresą ar išsamią mokėjimo informaciją. 

 Kartais mes susiejame informaciją iš slapukų su jumis, pavyzdžiui, kai naudojatės mūsų svetaine ir esate prisijungę prie savo paskyros. Tokiais atvejais bendri duomenys yra jūsų asmeninė informacija, taip pat turėtumėte perskaityti mūsų privatumo politiką.   

 3. Kodėl naudojame slapukus 

Mes naudojame slapukus šioje svetainėje šiais pagrindiniais tikslais: 

  • Griežtai veikiantys slapukai: techniniais tikslais, būtinais šios svetainės veikimui ir (arba) jūsų naudojimuisi ja, pavyzdžiui, norint sekti dabartinę jūsų apsipirkimo sesiją ir leisti jums atsiskaityti ir mokėti už produktus; 
  • Matavimo ir „Analytics“ slapukai: rinkti statistinę informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi šia svetaine, apskaičiuoti peržiūras, analizuoti populiarius produktus skaičiuojant paspaudimus. Taip mes galime patobulinti šios svetainės veikimą ir įvertinti konkursų bei kampanijų sėkmę;  
  • Suasmeninimo slapukai: Norėdami atskirti jus nuo kitų šios svetainės vartotojų, kad galėtume pritaikyti jūsų apsipirkimo patirtį ir leisti mums patobulinti jūsų naudojimąsi svetaine. Tai padeda užtikrinti, kad visa tai, kas rodoma mūsų svetainėje, labiau atitiktų jūsų interesus, todėl galime prisiminti jūsų pasirinkimus (pvz., Jūsų vartotojo vardą, kalbą ar šalį, kurioje esate).
  • Trečiųjų šalių slapukai: naudojami trečiųjų šalių duomenims rinkti, kai esate mūsų svetainėje, o kartais ir kitose svetainėse. Mes negauname jų duomenų. Šie slapukai gali būti naudojami dėl bet kurios iš pirmiau nurodytų priežasčių, tačiau dažniausiai siekiant suteikti jums tikslinę reklamą. Tai taip pat leidžia mums įvykdyti sutartinius įsipareigojimus trečiosioms šalims, pavyzdžiui, sumokėti partneriui, jei pirkote šioje svetainėje, spustelėdami nuorodą iš jų svetainės.  

Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus. Galite pakoreguoti savo naršyklės nustatymus, kad ji atsisakytų slapukų. Priimdami slapukus, kai lankotės mūsų svetainėje, jūs sutinkate, kad slapukai būtų naudojami pagal šią slapukų politiką. Galite bet kada pakeisti savo nuomonę dėl sutikimo. Jei nesutinkate su slapukais arba persigalvojote, turite išjungti slapukus per savo naršyklę arba nebenaudoti šios svetainės. Prašome apsilankyti žemiau esančiame skyriuje „Kaip valdyti slapukus“, kad sužinotumėte, kaip valdyti ir išjungti slapukus. 

4. Mūsų slapukai 

4.1 Griežtai veikiantys slapukai  

Šie slapukai padeda padaryti svetainę tinkama naudoti ir yra būtini padedant jums judėti mūsų svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Be šių slapukų negalėtumėte naršyti mūsų svetainėje ir prisijungti prie savo paskyros, pridėti ką nors į krepšelį ar pirkti. 

4.2 Statistiniai slapukai 

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine, ir pateikia statistinę mūsų svetainės analizę. Siekdami, kad mūsų svetainė būtų lengvai naudojama, tinkamai veiktų ir būtų atnaujinta, mes naudojame žiniatinklio analizės paslaugas, kad galėtume suprasti, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine. Pavyzdžiui, mes matome, kurios sritys yra populiariausios, nustatome klaidų atvejus ir galime išbandyti įvairias funkcijas, kad sužinotume, kuri veikia geriausiai. 

4.3 Suasmeninimo slapukai 

Šie slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją, kuri keičia svetainės elgesį ir išvaizdą. Tai leidžia mums prisiminti jūsų pasirinkimus (pvz., Kalbą ir regioną, kuriame esate). 

5. Trečiųjų šalių slapukai 

5.1 Kokius trečiųjų šalių slapukus naudojame ir kodėl 

Kai kuriuos slapukus gali nustatyti trečiosios šalys, kai lankotės šioje svetainėje. Paprastai šie trečiųjų šalių slapukai nerenka asmens duomenų, iš kurių trečioji šalis galėtų identifikuoti atskirus klientus. 

Šios trečiosios šalys gali būti tiekėjai, kurie bendradarbiauja su mumis, norėdami pristatyti mūsų svetainę, įmonės, dalyvaujančios su mumis filialų rinkodaros programose, ir kitos trečiosios šalys, teikiančios produktus, kurie pagerina vartotojo patirtį ir dėl to padeda generuoti pardavimus. Duomenis iš šių slapukų tiesiogiai renka tos trečiosios šalys, o ne mes. Šiuos slapukus kontroliuoja trečiosios šalys, kurios privalo užtikrinti, kad, naudodamos slapukus ir rinkdamos jūsų informaciją, jie laikosi savo teisinių įsipareigojimų, pateikdami jums savo privatumo politiką ir leisdami pakeisti savo nuomonę. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šiuos slapukus ir kaip juos valdyti, patikrinkite trečiųjų šalių svetaines. 

Trečiųjų šalių partneriai, kurie gali nustatyti slapukus šioje svetainėje, apima, bet neapsiriboja:  

  • „Facebook“ - „Facebook“ naudoja slapukus ir panašias technologijas, kad rodytų jums skelbimus „Facebook“ paslaugose ir ne. „Facebook“ bendradarbiauja su reklamos kompanijomis, kad reklamuotojai, be kitų veiksnių, galėtų rodyti skelbimus pagal kitas svetaines ar programas, kuriose žmonės lankėsi. 
  • „Google“ - siekdama padėti „Google“ partneriams tvarkyti savo reklamą ir svetaines, siūlo daugybę produktų, įskaitant „AdSense“, „AdWords“, „Google Analytics“ ir daugybę „DoubleClick“ prekių ženklų paslaugų. Kai lankotės puslapyje, kuriame naudojamas vienas iš šių produktų, vienoje iš „Google“ ar mūsų partnerių svetainių, gali būti naudojami įvairūs slapukai. „Google“ gali naudoti slapukus įvairiais tikslais, pavyzdžiui, kad neleistų jums vėl ir vėl matyti tą patį skelbimą, aptikti ir sustabdyti sukčiavimą ir rodyti skelbimus, kurie jums aktualūs (pvz., svetainių, kuriose lankėtės, pagrindu sukurtus skelbimus). Mūsų analizės paslaugų teikėjo privatumo politiką rasite šiuo adresu: http://www.google.com/policies/privacy/.  

5.2 Socialiniai mygtukai 

Jei „dalijatės“ mūsų turiniu su draugais per socialinius tinklus, tokius kaip „Facebook“, „Google“ ir „Twitter“, jums gali būti siunčiami slapukai iš šių trečiųjų šalių svetainių. Mes nekontroliuojame šių slapukų nustatymo, todėl siūlome patikrinti trečiųjų šalių svetaines, kur rasite daugiau informacijos apie jų slapukus ir kaip juos valdyti. 

6. Kaip valdyti slapukus 

Galite įgalinti arba išjungti slapukus pakeisdami savo svetainės naršyklės nustatymus, jei norite priimti arba atmesti slapukus. Kaip tai padaryti, priklausys nuo naudojamos naršyklės. Toliau pateikėme daugiau informacijos, kaip patikrinti, kurią naršyklę naudojate, ir kaip valdyti slapukus. Atminkite, kad jei jūsų kompiuteryje neįgalinti slapukai, jūsų veikla apsiribos naršymu šioje svetainėje ir jūs negalėsite pridėti produktų prie pirkinių krepšio bei jų nusipirkti. 

7. Patikrinkite, kurią naršyklę naudojate 

Jei naudojate asmeninį kompiuterį, eikite į „Pagalba“ ir pasirinkite parinktį „Apie“. 

Jei naudojate „Mac“, naršyklėje spustelėkite „Apple“ meniu ir pasirinkite parinktį „Apie“. 

Kai žinosite, kurią naršyklę naudojate, vykdykite toliau pateiktas instrukcijas ir patikrinkite, ar jūsų kompiuteryje įgalinti slapukai.

Slapukų tikrinimas

7.1 Kompiuteriai 

„Microsoft Internet Explorer 6,7,8“ 

- Eikite į „Įrankiai“ naršyklės lango viršuje. Pasirinkite „Interneto parinktys“. Spustelėkite „Privatumo“ skirtuką 
- Įsitikinkite, kad jūsų privatumo lygis yra nustatytas vidutinis arba žemesnis, kad įgalintumėte slapukus
 

Mozilla Firefox 
- Eikite į „Įrankiai“ ir pasirinkite Parinktys 
- Spustelėkite privatumo piktogramą 
- Spustelėkite „Slapukai“ ir pasirinkite „leisti svetainėms nustatyti slapukus“
 

„Google Chrome“ 
- Eikite į „Įrankiai“ ir pasirinkite Parinktys 
- Spustelėkite „Po gaubtu“ ir skyriuje „Privatumas“ pasirinkite mygtuką „Turinio nustatymai“ 
- Pasirinkite „Leisti nustatyti vietinius duomenis“
  

7.2 „Mac“ 

„Safari“ OSX 
- Spustelėkite „Safari“ ir pasirinkite „Preferences“ 
- Spustelėkite „Sauga“, tada - „Priimti slapukus“.
 

„Mozilla“ ir „Netscape“ OSX 
- Spustelėkite „Mozilla“ arba „Netscape“ ir pasirinkite „Preferences“ 
- „Privatumas ir saugumas“ raskite „Slapukus“ 
- Pasirinkite „Įgalinti slapukus tik pradinei svetainei“
 

„Microsoft Internet Explorer“ OSX 
- Spustelėkite „Explorer“ ir pasirinkite „Preferences“ 
- Raskite „Slapukus“ skiltyje „Failų gavimas“ 
- Pasirinkite „Niekada neklausti“
 

Opera 
- Spustelėkite „Meniu“ ir pasirinkite „Nustatymai“ 
- Pasirinkite „Preferences“, tada - „Advanced“ 
- Pasirinkite „Priimti slapukus“
 

Jei jūsų netenkina tai, kaip naudojame slapukus, turėtumėte ištrinti kudreshov.com slapukus, apsilankę svetainėje, arba turėtumėte naršyti svetainėje naudodami savo naršyklės anoniminius naudojimo nustatymus ("Chrome“ vadinamus "Incognito“, "Internet Explorer" - "InPrivate" , "Firefox“ ir "Safari“ - "Private Browsing“).  

8. Kita informacija, kurią turėtumėte žinoti

Mūsų slapukų politikoje paaiškinama, kaip mes, A. Kudresovo firma, renkame duomenis iš jūsų kompiuterio, mobiliojo ar kito įrenginio, kai naudojasi mūsų svetaine. Jei norite susisiekti, galite parašyti mums: help@kudreshov.com. Klientų aptarnavimo telefono numeris: +37067339081. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti šią slapukų politiką, tačiau nesiųsime pranešimų apie nedidelius pakeitimus, todėl atnaujintą slapukų politiką pateiksime tik tada, kai apie atliktus pakeitimus jums reikės žinoti ir mums reikės jūsų sutikimo. Naujausią slapukų politiką su visais kitais atnaujinimais visada galėsite rasti mūsų svetainėje. 

Net jei jūs nesutinkate ar persigalvojote apie mūsų slapukus, vis tiek galite pamatyti mūsų reklamą internete, tačiau tai bus bendra reklama, o ne formuojama jūsų, kaip asmens, naršymo ar apsipirkimo elgesio.